Uudised

Meie klubi 2013 aasta Õpilaspreemiale esitati 4 väärikat kandidaati. Oma tubliduse ja aktiivsusega pälvis ühehäälse toetuse Ülejõe Gümnaasiumi 10A klassi õpilane Sarah Särav. Preemia anti üle 4. juunil kooli Tublide Õpilaste Päeval. 

LC Pärnu Strand 12. charterõhtu peeti konverentsihotellis Strand. Külalistena osales 22 liikmeline delegatsioon meie Soome sõprusklubist ning LC Kuressaare järgmise hooaja president leediga. Meenutasime möödunud hooaja tegemisi ning kordaminekuid, nautisime Pärnu noorte talentide muusikalist...

Meile charter peole külla saabunud Piikkiö sõprusklubi Leedid tõid kaasa suure abisaadetise laste rõivaid ning erinevaid tarbeesemeid. Valisime toetuse saajaks Pärnumaa Lasterikaste Perede Liidu Saarde valla pered. Saadetis sai mõlemapoolse rõõmuga üle antud 17. Mail.  Aitäh Soome sõpradele!

Pärnu LEO-klubi oli 'uinuvas' olekus pärast eelmiste liikmete lahkumist kodulinnast. Mai alguses jõuti selleni, et saadi uute huvilistega kokku, et tutvustada neile täpsemalt LEO-liikumist ja vastata nende küsimustele. 14. mail toimus Pärnus Kuninga Tänava Põhikoolis Pärnus Lionite ja tulevaste...

Meie klubi traditsiooniline metsaistutamise päev sai teoks 11. Mail Tihemetsal. Osalejate seltskond oli arvukas, ilm ilus ja paik kaunis.

Käo kukkumise saatel sai mulda 2200! uut kuusekest. Töövõime taastamiseks lõpetati päev soome sauna ja toeka einega värskes õhus. 

Lions Eesti piirkonna aastakoosolekul 27. aprillil 2013 Saku Vallamajas anti pidulikult üle lõppeva hooaja autasud. Rukilille medali kavalerideks said meie klubi asutajaliikmed  Mart Kuuskmann ja Peeter Paisuots. Velid Mart ja Peeter on silmapaistva aktiivsuse ja tulemuslikkusega osalenud kõigis...

6. Aprillil Pärnu Spordihallis toimunud Pärnu päeva üritusel oli meie klubi esindus väljas "lõvikeegli" ja heategevusliku loteriiga. Üritus pakkus tegevust ja valmistas rõõmu eelkõige kohal olnud lastele, aitas tutvustada Lionismi ning täiendada meie õpilaspreemia fondi.  

Osalesime meie tsooni lõviklubide ühisürituses mikroskoobi hankimiseks Pärnu Loomade varjupaiga veterinaarsoojaku tarbeks osamaksuga 250 €. Varjupaika oleme toetanud korduvalt ja seda tegevust ka jätkame.

Meile laekus abitaotlus arvutikomplekti hankimiseks perele kus on 2 last, isa töövõimetuspensionär ja ema pime. Üldkoosoleku otsus oli heakskiitev ning veli Mareki otsesel korraldamisel sai heal tasemel, pimedale kasutajale sobilik arvutikomplekt perele kohale toimetatud. Rõõm oli mõlemapoolne. 

1. veebruaril osales meie esindus LC Laagri korraldatud kohtumisel rahvusvahelise direktori Kalle Elsteriga. Arutelul ja järgnenud õhtusöögil olid tähelepanu all rahvusvahelise lionismi momendi uudised ning arengud. Vastuvisiidina osalesid meie sõbrad LC Laagri lõviklubist 2. veebruaril toimunud LC...